Helaas mogen toeschouwers er niet tussen liggen…., tussen die duizenden eendjes. Maar vanaf de kant is het ook goed toeven bij de badeendenrace op woensdag 24 juli.
Ronald McDonald Huis Middenwest-Brabant in Tilburg organiseert race in de Piushaven. Het startschot is rond 16.00 uur. 15.000 knalgele badeendjes gaan met elkaar de strijd aan om als eerste over de finish te zwemmen. Iedereen kan voor € 5 symbolisch een eendje adopteren. Elk badeendje heeft een uniek lotnummer waarmee kans wordt gemaakt op mooie prijzen zoals een jaar lang gratis rijden in een Citroën C1 (een eendje). Na afloop worden alle eendjes verzameld en uit de Piushaven gehaald om volgend jaar weer allemaal terug naar Tilburg te komen.
Net als vorig jaar is er de Badeendenrace XL: een spannende race voor bedrijven. Net zo spannend en ‘eenderverend’, maar dan met grote badeenden die je naar wens kunt pimpen. Voor € 100,- koop je een grote badeend om daarvan een drijvend promotiemiddel te maken.
Ook in deze race zijn prijzen te winnen: één voor de snelste eend en één voor de mooiste eend.
Een eendje adopteren of meer informatie? Kijk dan op badeendenracetilburg.nl en spetter mee!